Os 4607 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 6.37 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 6.43 | 6.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 6.47 | 6.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 6.52 | 6.52 | 2 | ||
Křižanov | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Ořechov | 7.03 | 7.04 | |||
Osová Bítýška | 7.07 | 7.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 7.10 | 7.11 | 1/1 | ||
Níhov | 7.15 | 7.15 | |||
Řikonín | 7.19 | 7.20 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 7.22 | 7.23 | |||
Tišnov | 7.27 | 7.29 | 3/1 | ||
Hradčany | 7.31 | 7.32 | |||
Čebín | 7.34 | 7.35 | |||
Kuřim | 7.40 | 7.41 | 1/1 | ||
Česká | 7.44 | 7.45 | |||
Brno-Řečkovice | 7.49 | 7.49 | |||
Brno-Královo Pole | 7.52 | 7.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 7.55 | 7.56 | |||
Brno-Židenice | 8.01 | 8.01 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 8.06 | 8.09 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 8.13 | 8.13 | 7 | ||
Modřice | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Rajhrad | 8.21 | 8.22 | |||
Hrušovany u Brna | 8.26 | 8.27 | 3 | ||
Žabčice | 8.30 | 8.30 | |||
Vranovice | 8.35 | 8.38 | 2 | ||
Pouzdřany | 8.41 | 8.41 | |||
Popice | 8.44 | 8.45 | |||
Šakvice | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Hustopeče u Brna | 8.54 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci