Os 4606 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 8.04 | 2/1 | |||
Šakvice | 8.10 | 8.10 | 1 | ||
Popice | 8.13 | 8.14 | |||
Pouzdřany | 8.17 | 8.17 | |||
Vranovice | 8.21 | 8.24 | 1/1 | ||
Žabčice | 8.28 | 8.28 | |||
Hrušovany u Brna | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
Rajhrad | 8.36 | 8.37 | |||
Modřice | 8.41 | 8.42 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.49 | 8.53 | II | ||
Brno-Židenice | 8.56 | 8.57 | II. | ||
Brno-Lesná | 9.02 | 9.03 | |||
Brno-Královo Pole | 9.05 | 9.06 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 9.09 | 9.09 | |||
Česká | 9.13 | 9.14 | |||
Kuřim | 9.17 | 9.18 | 2/2 | ||
Čebín | 9.23 | 9.23 | |||
Hradčany | 9.26 | 9.26 | |||
Tišnov | 9.29 | 9.30 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 9.34 | 9.35 | |||
Řikonín | 9.38 | 9.38 | 1/2 | ||
Níhov | 9.42 | 9.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 9.47 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci