Os 4601 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křižanov | 4.26 | 1/4 | |||
Ořechov | 4.32 | 4.33 | |||
Osová Bítýška | 4.36 | 4.36 | |||
Vlkov u Tišnova | 4.39 | 4.40 | 1/1 | ||
Níhov | 4.44 | 4.44 | |||
Řikonín | 4.48 | 4.49 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 4.51 | 4.52 | |||
Tišnov | 4.56 | 4.58 | 3/1 | ||
Hradčany | 5.00 | 5.01 | |||
Čebín | 5.03 | 5.04 | |||
Kuřim | 5.09 | 5.10 | 1/1 | ||
Česká | 5.13 | 5.14 | |||
Brno-Řečkovice | 5.18 | 5.18 | |||
Brno-Královo Pole | 5.21 | 5.22 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 5.24 | 5.25 | |||
Brno-Židenice | 5.30 | 5.30 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 5.35 | 5.40 | I | ||
Modřice | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Rajhrad | 5.51 | 5.52 | |||
Hrušovany u Brna | 5.56 | 5.57 | 3 | ||
Žabčice | 6.00 | 6.00 | |||
Vranovice | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Šakvice | 6.11 | 6.12 | 2 | ||
Hustopeče u Brna | 6.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci