Os 4219 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 16.35 | 1B | |||
Hrušky zastávka | 16.41 | 16.41 | |||
Moravská Nová Ves | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Lužice | 16.48 | 16.48 | 3 | ||
Hodonín | 16.52 | 16.54 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 16.57 | 16.58 | |||
Rohatec | 17.00 | 17.01 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 17.06 | 17.06 | 2/2 | ||
Moravský Písek | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 17.13 | 17.13 | |||
Nedakonice | 17.17 | 17.18 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 17.20 | 17.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.24 | 17.25 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 17.29 | 17.29 | 1/3 | ||
Spytihněv | 17.33 | 17.33 | |||
Napajedla | 17.36 | 17.36 | 1/2 | ||
Otrokovice | 17.48 | 17.49 | 1/3 | ||
Tlumačov | 17.54 | 17.54 | 2 | ||
Záhlinice | 17.58 | 17.59 | |||
Hulín | 18.03 | 18.05 | 1/2 | ||
Břest | 18.08 | 18.08 | |||
Říkovice | 18.11 | 18.11 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 18.14 | 18.15 | |||
Přerov | 18.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci