Os 4217 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 15.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Moravská Nová Ves | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Lužice | 15.48 | 15.48 | 3 | ||
Hodonín | 15.52 | 15.54 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 15.57 | 15.58 | |||
Rohatec | 16.00 | 16.01 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 16.06 | 16.06 | 2/2 | ||
Moravský Písek | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 16.13 | 16.13 | |||
Nedakonice | 16.17 | 16.18 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 16.20 | 16.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.24 | 16.25 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 16.29 | 16.29 | 1/3 | ||
Spytihněv | 16.33 | 16.33 | |||
Napajedla | 16.36 | 16.37 | 1/2 | ||
Otrokovice | 16.43 | 16.45 | 1/3 | ||
Tlumačov | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Záhlinice | 16.54 | 16.55 | |||
Hulín | 16.59 | 17.01 | 1/2 | ||
Břest | 17.04 | 17.04 | |||
Říkovice | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 17.10 | 17.11 | |||
Přerov | 17.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci