Os 4211 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 12.35 | 1B | |||
Hrušky zastávka | 12.41 | 12.41 | |||
Moravská Nová Ves | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Lužice | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Hodonín | 12.52 | 12.54 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 12.57 | 12.58 | |||
Rohatec | 13.00 | 13.01 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 13.06 | 13.06 | 2/2 | ||
Moravský Písek | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 13.13 | 13.13 | |||
Nedakonice | 13.17 | 13.18 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 13.20 | 13.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.24 | 13.25 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 13.29 | 13.29 | 1/3 | ||
Spytihněv | 13.33 | 13.33 | |||
Napajedla | 13.36 | 13.36 | 1/2 | ||
Otrokovice | 13.48 | 13.49 | 1/3 | ||
Tlumačov | 13.54 | 13.54 | 2 | ||
Záhlinice | 13.58 | 13.59 | |||
Hulín | 14.03 | 14.05 | 1/2 | ||
Břest | 14.08 | 14.08 | |||
Říkovice | 14.11 | 14.11 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 14.14 | 14.15 | |||
Přerov | 14.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci