Os 4122 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.04 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 19.10 | 19.15 | 2 | ||
Kunovice | 19.18 | 19.23 | 5 | ||
Kunovice zastávka | 19.25 | 19.26 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 19.29 | 19.29 | |||
Ostrožská Nová Ves | 19.31 | 19.31 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 19.38 | 19.38 | |||
Veselí nad Moravou | 19.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci