Os 4105 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.31 | III | |||
Brno-Slatina | 5.41 | 5.41 | 4 | ||
Šlapanice | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Blažovice | 5.51 | 5.51 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 5.55 | 5.55 | |||
Slavkov u Brna | 5.58 | 5.59 | 2 | ||
Křižanovice | 6.03 | 6.03 | |||
Marefy | 6.06 | 6.06 | |||
Bučovice | 6.08 | 6.09 | 4 | ||
Nesovice | 6.15 | 6.15 | 2/3 | ||
Brankovice | 6.19 | 6.19 | |||
Nemotice | 6.23 | 6.23 | 3 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 6.33 | 6.33 | |||
Kyjov | 6.37 | 6.38 | 7 | ||
Kyjov zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Vlkoš | 6.46 | 6.46 | 4 | ||
Vracov | 6.50 | 6.51 | |||
Bzenec | 6.55 | 6.56 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 7.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci