Os 4101 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.14 | IV | |||
Křenovice dolní nádraží | 4.35 | 4.35 | |||
Slavkov u Brna | 4.38 | 4.39 | 2 | ||
Křižanovice | 4.44 | 4.44 | |||
Marefy | 4.47 | 4.47 | |||
Bučovice | 4.50 | 4.55 | 4 | ||
Nevojice | 4.59 | 4.59 | |||
Nesovice | 5.03 | 5.07 | 2/3 | ||
Brankovice | 5.11 | 5.11 | |||
Nemotice | 5.15 | 5.16 | 3 | ||
Jestřabice | 5.21 | 5.21 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 5.26 | 5.26 | |||
Kyjov | 5.31 | 5.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 5.35 | 5.35 | |||
Vlkoš | 5.40 | 5.41 | 4 | ||
Vracov | 5.45 | 5.46 | |||
Bzenec | 5.49 | 5.50 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 5.59 | 6.03 | 2 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 6.06 | 6.06 | |||
Uherský Ostroh | 6.09 | 6.09 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 6.13 | 6.14 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.16 | 6.16 | |||
Kunovice zastávka | 6.19 | 6.19 | |||
Uherské Hradiště | 6.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci