Os 4061 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 19.04 | 1 | |||
Dolní Lhota | 19.07 | 19.07 | |||
Blansko město | 19.10 | 19.11 | |||
Blansko | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Adamov zastávka | 19.20 | 19.20 | |||
Adamov | 19.22 | 19.24 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 19.30 | 19.31 | |||
Brno-Židenice | 19.37 | 19.37 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 19.43 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci