Os 4059 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 18.04 | 1 | |||
Dolní Lhota | 18.07 | 18.07 | |||
Blansko město | 18.10 | 18.11 | |||
Blansko | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Adamov zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Adamov | 18.22 | 18.24 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 18.30 | 18.31 | |||
Brno-Židenice | 18.37 | 18.37 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 18.43 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci