Os 4052 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.14 | III | |||
Brno-Židenice | 15.17 | 15.18 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 15.24 | 15.25 | |||
Babice nad Svitavou | 15.30 | 15.31 | |||
Adamov | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Adamov zastávka | 15.36 | 15.37 | |||
Blansko | 15.43 | 15.44 | 1/2 | ||
Blansko město | 15.46 | 15.47 | |||
Dolní Lhota | 15.50 | 15.51 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci