Os 3938 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 21.49 | 3 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 21.53 | 21.53 | |||
Jankovice | 21.55 | 21.55 | |||
Dobrotice | 21.57 | 21.57 | |||
Holešov | 22.02 | 22.03 | 3 | ||
Třebětice | 22.07 | 22.09 | 1 | ||
Hulín | 22.13 | 22.14 | 2/2 | ||
Kroměříž | 22.22 | 22.37 | 2 | ||
Postoupky | 22.41 | 22.41 | |||
Bezměrov | 22.44 | 22.44 | |||
Kojetín | 22.49 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci