Os 3936 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 13.01 | 3 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 13.05 | 13.05 | |||
Jankovice | 13.07 | 13.07 | |||
Dobrotice | 13.09 | 13.09 | |||
Holešov | 13.14 | 13.15 | 3 | ||
Třebětice | 13.19 | 13.19 | 1 | ||
Hulín | 13.24 | 13.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 13.35 | 2a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci