..: Trasa vlaku Os 3922 - JŘ 2021 :..
Os 3922
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   19.52 2
  Zubří  19.56 19.56 
  Zašová  20.02 20.02 
  Hrachovec  20.06 20.06 
  Krhová  20.08 20.08 
  Valašské Meziříčí  20.12 20.18 2
  Branky na Moravě  20.24 20.26 1
  Police u Valašského Meziříčí  20.30 20.30 
  Kunovice-Loučka  20.34 20.34 3
  Podhradní Lhota  20.37 20.37 
  Osíčko  20.42 20.42 2
  Loukov  20.46 20.46 
  Bystřice pod Hostýnem  20.50 20.55 3
  Hlinsko pod Hostýnem  20.59 20.59 
  Jankovice  21.01 21.01 
  Dobrotice  21.03 21.03 
  Holešov  21.08 21.09 3
  Třebětice  21.13 21.13 1
  Hulín  21.17 21.20 2/3
  Kroměříž  21.28 21.37 2
  Postoupky  21.41 21.41 
  Bezměrov  21.44 21.44 
  Kojetín  21.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster