Os 3922 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 19.52 | 2 | |||
Zubří | 19.56 | 19.56 | |||
Zašová | 20.02 | 20.02 | |||
Hrachovec | 20.06 | 20.06 | |||
Krhová | 20.08 | 20.08 | |||
Valašské Meziříčí | 20.12 | 20.18 | 2 | ||
Branky na Moravě | 20.24 | 20.26 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 20.30 | 20.30 | |||
Kunovice-Loučka | 20.34 | 20.34 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 20.37 | 20.37 | |||
Osíčko | 20.42 | 20.42 | 2 | ||
Loukov | 20.46 | 20.46 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 20.50 | 20.55 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 20.59 | 20.59 | |||
Jankovice | 21.01 | 21.01 | |||
Dobrotice | 21.03 | 21.03 | |||
Holešov | 21.08 | 21.09 | 3 | ||
Třebětice | 21.13 | 21.13 | 1 | ||
Hulín | 21.17 | 21.20 | 2/3 | ||
Kroměříž | 21.28 | 21.37 | 2 | ||
Postoupky | 21.41 | 21.41 | |||
Bezměrov | 21.44 | 21.44 | |||
Kojetín | 21.49 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci