..: Trasa vlaku Os 3921 - JŘ 2021 :..
Os 3921
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   16.21 1/1
  Bezměrov  16.25 16.25 
  Postoupky  16.27 16.27 
  Kroměříž  16.33 16.47 2
  Hulín  16.55 17.03 2/1
  Třebětice  17.07 17.08 1
  Holešov  17.12 17.18 2
  Dobrotice  17.22 17.22 
  Jankovice  17.24 17.24 
  Hlinsko pod Hostýnem  17.26 17.26 
  Bystřice pod Hostýnem  17.31 17.32 3
  Loukov  17.36 17.36 
  Osíčko  17.40 17.43 2
  Podhradní Lhota  17.48 17.48 
  Kunovice-Loučka  17.51 17.51 3
  Police u Valašského Meziříčí  17.55 17.55 
  Branky na Moravě  17.59 17.59 2
  Valašské Meziříčí  18.06 18.22 1
  Krhová  18.25 18.25 
  Hrachovec  18.28 18.28 
  Zašová  18.32 18.32 
  Zubří  18.38 18.38 
  Rožnov pod Radhoštěm  18.42  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster