..: Trasa vlaku Os 3916 - JŘ 2021 :..
Os 3916
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   16.03 2
  Zubří  16.07 16.07 
  Zašová  16.13 16.13 
  Hrachovec  16.17 16.17 
  Krhová  16.19 16.19 
  Valašské Meziříčí  16.23 16.30 1
  Branky na Moravě  16.36 16.36 2
  Police u Valašského Meziříčí  16.40 16.40 
  Kunovice-Loučka  16.44 16.46 2
  Podhradní Lhota  16.49 16.49 
  Osíčko  16.54 16.54 2
  Loukov  16.58 16.58 
  Bystřice pod Hostýnem  17.03 17.04 3
  Hlinsko pod Hostýnem  17.08 17.08 
  Jankovice  17.10 17.10 
  Dobrotice  17.12 17.12 
  Holešov  17.16 17.17 3
  Třebětice  17.21 17.21 1
  Hulín  17.26 17.27 2/3
  Kroměříž  17.35 17.37 2
  Postoupky  17.41 17.41 
  Bezměrov  17.44 17.44 
  Kojetín  17.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster