..: Trasa vlaku Os 3914 - JŘ 2021 :..
Os 3914
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   13.58 2
  Zubří  14.02 14.02 
  Zašová  14.08 14.08 
  Hrachovec  14.12 14.12 
  Krhová  14.14 14.14 
  Valašské Meziříčí  14.18 14.30 2
  Branky na Moravě  14.36 14.36 2
  Police u Valašského Meziříčí  14.40 14.40 
  Kunovice-Loučka  14.44 14.45 3
  Podhradní Lhota  14.47 14.48 
  Osíčko  14.53 14.54 3
  Loukov  14.57 14.57 
  Bystřice pod Hostýnem  15.02 15.03 3
  Hlinsko pod Hostýnem  15.07 15.07 
  Jankovice  15.10 15.10 
  Dobrotice  15.12 15.12 
  Holešov  15.16 15.17 3
  Třebětice  15.21 15.21 1
  Hulín  15.26 15.27 2/2
  Kroměříž  15.35 15.37 2
  Postoupky  15.41 15.41 
  Bezměrov  15.44 15.44 
  Kojetín  15.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster