..: Trasa vlaku Os 3908 - JŘ 2021 :..
Os 3908
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   8.46 2
  Zubří  8.50 8.50 
  Zašová  8.56 8.56 
  Hrachovec  9.00 9.00 
  Krhová  9.02 9.02 
  Valašské Meziříčí  9.06 9.19 2
  Branky na Moravě  9.25 9.25 2
  Police u Valašského Meziříčí  9.29 9.29 
  Kunovice-Loučka  9.33 9.33 3
  Podhradní Lhota  9.36 9.36 
  Osíčko  9.41 9.42 2
  Loukov  9.46 9.46 
  Bystřice pod Hostýnem  9.51 9.52 3
  Hlinsko pod Hostýnem  9.56 9.56 
  Jankovice  9.58 9.58 
  Dobrotice  10.00 10.00 
  Holešov  10.05 10.06 3
  Třebětice  10.10 10.11 2
  Hulín  10.15 10.24 2/3
  Kroměříž  10.32 10.37 2
  Postoupky  10.41 10.41 
  Bezměrov  10.44 10.44 
  Kojetín  10.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster