..: Trasa vlaku Os 3907 - JŘ 2021 :..
Os 3907
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   7.23 1/1
  Bezměrov  7.27 7.27 
  Postoupky  7.29 7.29 
  Kroměříž  7.35 7.51 2
  Hulín  7.59 8.05 2/2
  Třebětice  8.09 8.09 1
  Holešov  8.15 8.16 3
  Dobrotice  8.20 8.20 
  Jankovice  8.22 8.22 
  Hlinsko pod Hostýnem  8.24 8.24 
  Bystřice pod Hostýnem  8.29 8.30 3
  Loukov  8.34 8.34 
  Osíčko  8.38 8.38 2
  Podhradní Lhota  8.43 8.43 
  Kunovice-Loučka  8.46 8.46 3
  Police u Valašského Meziříčí  8.51 8.51 
  Branky na Moravě  8.54 8.55 2
  Valašské Meziříčí  9.01 9.12 1
  Krhová  9.15 9.15 
  Hrachovec  9.18 9.18 
  Zašová  9.22 9.22 
  Zubří  9.28 9.28 
  Rožnov pod Radhoštěm  9.32  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster