..: Trasa vlaku Os 3906 - JŘ 2021 :..
Os 3906
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   7.56 2
  Zubří  8.00 8.00 
  Zašová  8.06 8.06 
  Hrachovec  8.10 8.10 
  Krhová  8.12 8.12 
  Valašské Meziříčí  8.16 8.30 2
  Branky na Moravě  8.36 8.36 2
  Police u Valašského Meziříčí  8.40 8.40 
  Kunovice-Loučka  8.44 8.47 2
  Podhradní Lhota  8.49 8.50 
  Osíčko  8.55 8.55 2
  Loukov  8.59 8.59 
  Bystřice pod Hostýnem  9.04 9.05 3
  Hlinsko pod Hostýnem  9.09 9.09 
  Jankovice  9.11 9.11 
  Dobrotice  9.13 9.13 
  Holešov  9.18 9.19 3
  Třebětice  9.23 9.23 
  Hulín  9.27 9.28 2/2
  Kroměříž  9.36 9.37 2
  Postoupky  9.41 9.41 
  Bezměrov  9.44 9.44 
  Kojetín  9.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster