..: Trasa vlaku Os 3905 - JŘ 2021 :..
Os 3905
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   6.23 1/1
  Bezměrov  6.27 6.27 
  Postoupky  6.29 6.29 
  Kroměříž  6.35 6.47 2
  Hulín  6.55 7.03 2/1
  Třebětice  7.07 7.07 1
  Holešov  7.12 7.17 2
  Dobrotice  7.21 7.21 
  Jankovice  7.23 7.23 
  Hlinsko pod Hostýnem  7.25 7.25 
  Bystřice pod Hostýnem  7.30 7.31 3
  Loukov  7.35 7.35 
  Osíčko  7.39 7.43 2
  Podhradní Lhota  7.47 7.48 
  Kunovice-Loučka  7.50 7.51 3
  Police u Valašského Meziříčí  7.55 7.55 
  Branky na Moravě  7.59 7.59 2
  Valašské Meziříčí  8.06 8.20 1
  Krhová  8.23 8.23 
  Hrachovec  8.26 8.26 
  Zašová  8.30 8.30 
  Zubří  8.36 8.36 
  Rožnov pod Radhoštěm  8.40  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster