..: Trasa vlaku Os 3904 - JŘ 2021 :..
Os 3904
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   6.58 2
  Zubří  7.02 7.02 
  Zašová  7.08 7.08 
  Hrachovec  7.12 7.12 
  Krhová  7.14 7.14 
  Valašské Meziříčí  7.18 7.19 2
  Branky na Moravě  7.25 7.25 2
  Police u Valašského Meziříčí  7.29 7.29 
  Kunovice-Loučka  7.33 7.33 3
  Podhradní Lhota  7.36 7.36 
  Osíčko  7.41 7.42 3
  Loukov  7.46 7.46 
  Bystřice pod Hostýnem  7.51 7.52 3
  Hlinsko pod Hostýnem  7.56 7.56 
  Jankovice  7.58 7.58 
  Dobrotice  8.00 8.00 
  Holešov  8.05 8.06 3
  Třebětice  8.10 8.11 2
  Hulín  8.15 8.24 2/2
  Kroměříž  8.32 8.37 2
  Postoupky  8.41 8.41 
  Bezměrov  8.44 8.44 
  Kojetín  8.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster