..: Trasa vlaku Os 3903 - JŘ 2021 :..
Os 3903
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   5.05 1/1
  Bezměrov  5.09 5.09 
  Postoupky  5.11 5.11 
  Kroměříž  5.17 5.42 2
  Hulín  5.50 5.58 2/1
  Třebětice  6.02 6.02 1
  Holešov  6.07 6.11 2
  Dobrotice  6.15 6.15 
  Jankovice  6.17 6.17 
  Hlinsko pod Hostýnem  6.19 6.19 
  Bystřice pod Hostýnem  6.24 6.25 3
  Loukov  6.29 6.29 
  Osíčko  6.33 6.33 2
  Podhradní Lhota  6.38 6.38 
  Kunovice-Loučka  6.41 6.45 2
  Police u Valašského Meziříčí  6.49 6.49 
  Branky na Moravě  6.53 6.53 2
  Valašské Meziříčí  7.00 7.29 1
  Krhová  7.32 7.32 
  Hrachovec  7.35 7.35 
  Zašová  7.39 7.39 
  Zubří  7.45 7.45 
  Rožnov pod Radhoštěm  7.49  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster