..: Trasa vlaku Os 3902 - JŘ 2021 :..
Os 3902
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   5.49 2
  Zubří  5.53 5.53 
  Zašová  5.59 5.59 
  Hrachovec  6.03 6.03 
  Krhová  6.05 6.05 
  Valašské Meziříčí  6.09 6.30 2
  Branky na Moravě  6.36 6.36 2
  Police u Valašského Meziříčí  6.40 6.40 
  Kunovice-Loučka  6.44 6.44 3
  Podhradní Lhota  6.47 6.47 
  Osíčko  6.52 6.52 2
  Loukov  6.56 6.56 
  Bystřice pod Hostýnem  7.01 7.02 3
  Hlinsko pod Hostýnem  7.06 7.06 
  Jankovice  7.08 7.08 
  Dobrotice  7.10 7.10 
  Holešov  7.15 7.16 3
  Třebětice  7.20 7.20 
  Hulín  7.24 7.27 2/2
  Kroměříž  7.35 7.37 2
  Postoupky  7.41 7.41 
  Bezměrov  7.44 7.44 
  Kojetín  7.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster