..: Trasa vlaku Os 3900 - JŘ 2021 :..
Os 3900
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   3.46 2
  Zubří  3.50 3.50 
  Zašová  3.56 3.56 
  Hrachovec  4.00 4.00 
  Krhová  4.02 4.02 
  Valašské Meziříčí  4.06 4.14 2
  Branky na Moravě  4.20 4.20 2
  Police u Valašského Meziříčí  4.24 4.24 
  Kunovice-Loučka  4.28 4.28 3
  Podhradní Lhota  4.31 4.31 
  Osíčko  4.36 4.36 2
  Loukov  4.40 4.40 
  Bystřice pod Hostýnem  4.45 4.55 3
  Hlinsko pod Hostýnem  4.59 4.59 
  Jankovice  5.01 5.01 
  Dobrotice  5.03 5.03 
  Holešov  5.08 5.14 2
  Třebětice  5.18 5.18 1
  Hulín  5.23 5.28 2/1
  Kroměříž  5.36 5.37 2
  Postoupky  5.41 5.41 
  Bezměrov  5.44 5.44 
  Kojetín  5.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster