Os 3872 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 8.59 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 9.04 | 9.04 | |||
Ivanovice na Hané | 9.07 | 9.09 | 2 | ||
Chvalkovice na Hané | 9.11 | 9.12 | |||
Nezamyslice | 9.16 | 9.18 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 9.21 | 9.24 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 9.26 | 9.27 | |||
Kojetín | 9.30 | 9.31 | 3 | ||
Chropyně | 9.36 | 9.36 | 4 | ||
Věžky | 9.41 | 9.41 | 1 | ||
Přerov | 9.50 | 4 vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci