Os 3831 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.32 | V | |||
Grygov | 16.37 | 16.37 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 16.42 | 16.42 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.45 | 16.45 | |||
Přerov | 16.54 | 16.57 | 4 vpravo | ||
Věžky | 17.02 | 17.02 | 1 | ||
Chropyně | 17.09 | 17.09 | 3 | ||
Kojetín | 17.16 | 17.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 17.23 | 17.24 | |||
Němčice nad Hanou | 17.27 | 17.29 | 2 | ||
Nezamyslice | 17.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci