Os 3821 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.32 | IV | |||
Grygov | 12.37 | 12.37 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 12.42 | 12.42 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 12.45 | 12.45 | |||
Přerov | 12.54 | 12.57 | 4 vpravo | ||
Věžky | 13.02 | 13.02 | 1 | ||
Chropyně | 13.09 | 13.09 | 3 | ||
Kojetín | 13.16 | 13.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 13.23 | 13.24 | |||
Němčice nad Hanou | 13.26 | 13.27 | 3 | ||
Nezamyslice | 13.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci