Os 3816 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 7.06 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 7.10 | 7.10 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 7.13 | 7.14 | |||
Kojetín | 7.18 | 7.20 | 4 | ||
Chropyně | 7.25 | 7.25 | 4 | ||
Věžky | 7.30 | 7.30 | 1 | ||
Přerov | 7.36 | 7.38 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 7.46 | 7.46 | |||
Brodek u Přerova | 7.49 | 7.49 | 1/2 | ||
Grygov | 7.54 | 7.54 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci