Os 3783 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.30 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 14.35 | 14.35 | |||
Rudoltice v Čechách | 14.40 | 14.42 | 1/2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 14.45 | 14.45 | |||
Žichlínek | 14.48 | 14.48 | |||
Krasíkov | 14.51 | 14.51 | |||
Tatenice | 14.53 | 14.53 | |||
Hoštejn | 14.57 | 14.57 | |||
Lupěné | 15.01 | 15.01 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci