Os 3781 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.06 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 14.11 | 14.11 | |||
Rudoltice v Čechách | 14.17 | 14.18 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 14.20 | 14.20 | |||
Žichlínek | 14.24 | 14.24 | |||
Krasíkov | 14.27 | 14.27 | |||
Tatenice | 14.29 | 14.29 | |||
Hoštejn | 14.32 | 14.32 | |||
Lupěné | 14.36 | 14.36 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci