Os 3778 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 9.17 | 3 | |||
Lupěné | 9.20 | 9.20 | |||
Hoštejn | 9.24 | 9.24 | |||
Tatenice | 9.27 | 9.27 | |||
Krasíkov | 9.29 | 9.29 | |||
Žichlínek | 9.32 | 9.32 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 9.36 | 9.36 | |||
Rudoltice v Čechách | 9.38 | 9.39 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 9.44 | 9.44 | |||
Česká Třebová | 9.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci