Os 3682 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 5.38 | 2B/3 | |||
Nový Malín | 5.44 | 5.44 | |||
Hrabišín | 5.51 | 5.51 | |||
Libina | 5.56 | 6.01 | 2 | ||
Nová Hradečná | 6.08 | 6.08 | |||
Troubelice zastávka | 6.11 | 6.11 | |||
Troubelice | 6.15 | 6.16 | 3 | ||
Uničov | 6.21 | 6.22 | vlevo | ||
Uničov zastávka | 6.25 | 6.25 | |||
Újezd u Uničova | 6.29 | 6.31 | 1 | ||
Šternberk | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Štarnov | 6.44 | 6.45 | |||
Bohuňovice | 6.48 | 6.48 | 2 | ||
Hlušovice | 6.52 | 6.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.58 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci