Os 3615 | |
Řazení vlaku: 646 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.27 | 2A/2 | |||
Bludov | 18.33 | 18.37 | 2/3 | ||
Bludov lázně | 18.41 | 18.41 | |||
Bohutín | 18.45 | 18.45 | |||
Bartoňov | 18.48 | 18.48 | |||
Ruda nad Moravou | 18.51 | 18.51 | 3 | ||
Komňátka | 18.55 | 18.55 | |||
Bohdíkov | 18.57 | 19.01 | 2 | ||
Raškov | 19.03 | 19.03 | |||
Hanušovice Holba | 19.07 | 19.07 | |||
Hanušovice | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Potůčník | 19.16 | 19.16 | |||
Jindřichov na Moravě | 19.21 | 19.22 | |||
Nové Losiny | 19.27 | 19.27 | |||
Branná | 19.32 | 19.33 | 3 | ||
Ostružná | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Ramzová | 19.47 | 19.47 | |||
Horní Lipová | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Lipová Lázně | 20.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci