Os 3600 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 3.27 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 3.30 | 3.30 | |||
Lipová Lázně | 3.34 | 3.34 | 3 | ||
Horní Lipová | 3.41 | 3.41 | 2 | ||
Ramzová | 3.50 | 3.50 | |||
Ostružná | 3.53 | 3.54 | 3 | ||
Branná | 4.01 | 4.02 | 3 | ||
Nové Losiny | 4.07 | 4.07 | |||
Jindřichov na Moravě | 4.11 | 4.12 | |||
Potůčník | 4.16 | 4.16 | |||
Hanušovice | 4.22 | 4.26 | 2/3 | ||
Hanušovice Holba | 4.28 | 4.28 | |||
Raškov | 4.31 | 4.31 | |||
Bohdíkov | 4.33 | 4.34 | 4 | ||
Komňátka | 4.37 | 4.37 | |||
Ruda nad Moravou | 4.40 | 4.40 | 3 | ||
Bartoňov | 4.43 | 4.43 | |||
Bohutín | 4.46 | 4.46 | |||
Bludov lázně | 4.49 | 4.49 | |||
Bludov | 4.54 | 4.54 | 2/2 | ||
Šumperk | 5.06 | 2A/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci