Vlak Os 3555 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.35 | IV | |||
Bystrovany | 14.41 | 14.41 | |||
Velká Bystřice | 14.44 | 14.48 | 3 | ||
Velká Bystřice zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Hlubočky zastávka | 14.57 | 14.57 | |||
Hlubočky | 15.00 | 15.01 | |||
Hrubá Voda zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Hrubá Voda | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Hrubá Voda-Smilov | 15.13 | 15.13 | |||
Jívová | 15.17 | 15.17 | |||
Domašov nad Bystřicí | 15.22 | 15.23 | 3 | ||
Moravský Beroun | 15.30 | 2 |
Hrubá Voda-Moravský Beroun jede v a do 27.VI. a od 4.IX. a 23. – 31.XII., 8. – 12.II., 1.IV., 27. – 29.X., od 1.VII. do 31.VIII. jede denně;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci