Vlak Os 3540 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Beroun | 6.41 | 2 | |||
Domašov nad Bystřicí | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Jívová | 6.54 | 6.54 | |||
Hrubá Voda-Smilov | 6.58 | 6.58 | |||
Hrubá Voda | 7.02 | 7.03 | 3 | ||
Hrubá Voda zastávka | 7.05 | 7.05 | |||
Hlubočky | 7.10 | 7.10 | |||
Hlubočky zastávka | 7.13 | 7.13 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 7.15 | 7.18 | 2 | ||
Velká Bystřice zastávka | 7.22 | 7.22 | |||
Velká Bystřice | 7.24 | 7.25 | 3 | ||
Bystrovany | 7.27 | 7.27 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 7.32 | IV |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci