Vlak Os 3539 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.35 | IV | |||
Bystrovany | 6.41 | 6.41 | |||
Velká Bystřice | 6.44 | 6.50 | 2 | ||
Velká Bystřice zastávka | 6.52 | 6.52 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 6.56 | 7.01 | 2 | ||
Hlubočky zastávka | 7.03 | 7.03 | |||
Hlubočky | 7.07 | 7.12 | |||
Hrubá Voda zastávka | 7.17 | 7.17 | |||
Hrubá Voda | 7.20 | 3 |
;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci