Os 3218 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 15.10 | vpravo/3 | |||
Jablůnka | 15.15 | 15.16 | 3 | ||
Bystřička | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Brňov | 15.24 | 15.24 | |||
Valašské Meziříčí | 15.28 | 15.30 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 15.33 | 15.34 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 15.38 | 15.38 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 15.41 | 15.41 | |||
Špičky | 15.43 | 15.44 | |||
Černotín | 15.47 | 15.47 | |||
Teplice nad Bečvou | 15.50 | 15.50 | |||
Hranice na Moravě město | 15.52 | 15.53 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 15.59 | 16.01 | 2/2 | ||
Drahotuše | 16.05 | 16.05 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 16.15 | 16.15 | |||
Prosenice | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Přerov | 16.25 | 16.40 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.48 | 16.48 | |||
Brodek u Přerova | 16.51 | 16.51 | 1/2 | ||
Grygov | 16.56 | 16.56 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.02 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci