Vlak Os 3146 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.48 | frýdlantské II/2 | |||
Ostrava-Stodolní | 19.51 | 19.51 | |||
Ostrava střed | 19.53 | 19.53 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 19.57 | 19.57 | |||
Ostrava-Kunčice | 20.00 | 20.02 | 2 | ||
Vratimov | 20.05 | 20.06 | 4 | ||
Paskov | 20.11 | 20.12 | 1/2 | ||
Lískovec u Frýdku | 20.17 | 20.18 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 20.23 | 20.27 | 2 | ||
Baška | 20.31 | 20.31 | 3 | ||
Pržno | 20.36 | 20.36 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.40 | 20.45 | 2 | ||
Čeladná | 20.51 | 20.52 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 20.57 | 20.59 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 21.06 | 21.09 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 21.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci