Os 28420 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.08 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 18.16 | 18.16 | |||
Slapy | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Libějice | 18.22 | 18.22 | |||
Malšice | 18.27 | 18.30 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 18.32 | 18.32 | |||
Třebelice | 18.34 | 18.34 | |||
Všechlapy | 18.36 | 18.36 | |||
Bechyňská Smoleč | 18.39 | 18.39 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 18.42 | 18.43 | 2 | ||
Bežerovice | 18.49 | 18.49 | |||
Bechyně zastávka | 18.52 | 18.52 | |||
Bechyně | 18.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci