Os 28413 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 14.01 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 14.04 | 14.04 | |||
Bežerovice | 14.08 | 14.08 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 14.13 | 14.14 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 14.18 | 14.18 | |||
Všechlapy | 14.20 | 14.20 | |||
Třebelice | 14.22 | 14.22 | |||
Čenkov u Malšic | 14.25 | 14.25 | |||
Malšice | 14.27 | 14.28 | 3 | ||
Libějice | 14.33 | 14.33 | |||
Slapy | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Horky u Tábora | 14.38 | 14.38 | |||
Tábor | 14.47 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci