Os 28410 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 13.05 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 13.13 | 13.13 | |||
Slapy | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Libějice | 13.19 | 13.19 | |||
Malšice | 13.24 | 13.27 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 13.29 | 13.29 | |||
Třebelice | 13.31 | 13.31 | |||
Všechlapy | 13.33 | 13.33 | |||
Bechyňská Smoleč | 13.36 | 13.36 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Bežerovice | 13.46 | 13.46 | |||
Bechyně zastávka | 13.49 | 13.49 | |||
Bechyně | 13.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci