Os 28401 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 4.39 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 4.42 | 4.42 | |||
Bežerovice | 4.46 | 4.46 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 4.56 | 4.56 | |||
Všechlapy | 4.59 | 4.59 | |||
Třebelice | 5.00 | 5.00 | |||
Čenkov u Malšic | 5.03 | 5.03 | |||
Malšice | 5.05 | 5.06 | 3 | ||
Libějice | 5.11 | 5.11 | |||
Slapy | 5.12 | 5.13 | 2 | ||
Horky u Tábora | 5.16 | 5.16 | |||
Tábor | 5.25 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci