Os 27916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 17.53 | 5 | |||
Třebčice | 17.56 | 17.56 | |||
Želvice | 17.59 | 17.59 | |||
Kotouň | 18.03 | 18.03 | |||
Životice | 18.07 | 18.07 | |||
Kasejovice | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 18.18 | 18.18 | |||
Lnáře | 18.20 | 18.20 | |||
Tchořovice | 18.22 | 18.22 | |||
Blatná | 18.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci