Os 27912 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 15.32 | 5 | |||
Třebčice | 15.35 | 15.35 | |||
Želvice | 15.38 | 15.38 | |||
Kotouň | 15.42 | 15.42 | |||
Životice | 15.46 | 15.46 | |||
Kasejovice | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 15.57 | 15.57 | |||
Lnáře | 15.59 | 15.59 | |||
Tchořovice | 16.01 | 16.01 | |||
Blatná | 16.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci