Vlak Os 27725 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 17.35 | 2 | |||
Neumětely | 17.40 | 17.40 | |||
Radouš | 17.42 | 17.42 | |||
Hostomice pod Brdy | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Osov | 17.50 | 17.50 | |||
Vižina | 17.54 | 17.54 | |||
Všeradice | 17.56 | 18.02 | 2 | ||
Nesvačily | 18.05 | 18.05 | |||
Skuhrov pod Brdy | 18.08 | 18.08 | |||
Liteň | 18.14 | 18.17 | 1 | ||
Běleč | 18.20 | 18.20 | |||
Zadní Třebaň | 18.25 | 1/2 |
Lochovice-Liteň jede v a 23., 31.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 25.XII., 1.I., 2.IV.; Liteň-Zadní Třebaň jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci