Vlak Os 27723 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 16.36 | 2 | |||
Neumětely | 16.41 | 16.41 | |||
Radouš | 16.43 | 16.43 | |||
Hostomice pod Brdy | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Osov | 16.51 | 16.51 | |||
Vižina | 16.54 | 16.54 | |||
Všeradice | 16.57 | 17.02 | 2 | ||
Nesvačily | 17.05 | 17.05 | |||
Skuhrov pod Brdy | 17.08 | 17.08 | |||
Liteň | 17.14 | 17.17 | 1 | ||
Běleč | 17.20 | 17.20 | |||
Zadní Třebaň | 17.25 | 1/2 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci