Vlak Os 27713 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 10.40 | 2 | |||
Neumětely | 10.45 | 10.45 | |||
Radouš | 10.47 | 10.47 | |||
Hostomice pod Brdy | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Osov | 10.55 | 10.55 | |||
Vižina | 10.59 | 10.59 | |||
Všeradice | 11.01 | 11.02 | 2 | ||
Nesvačily | 11.05 | 11.05 | |||
Skuhrov pod Brdy | 11.08 | 11.08 | |||
Liteň | 11.14 | 11.17 | 1 | ||
Běleč | 11.20 | 11.20 | |||
Zadní Třebaň | 11.25 | 1/2 |
jede v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci